tracking

banner superbikes 1920x385
team wd40 british superbikes1

Tím WD-40® British Superbikes

GR Motosport Ltd vznikol v roku 1995 zo vzťahu sponzora a jazdca Tonyho Robinsona a Brenta Gladwina.

Zrodenie tímu prišlo vo chvíli, keď úraz Brenta predčasne ukončil jeho kariéru ako závodného jazdca.

Bolo rozhodnuté, že odborné znalosti a vybavenie by nemali prísť navnivoč a mali by byť využité na podporu mladých jazdcov až po oslavu titulu.

Súčasným cieľom tímu, britských šampiónov (2016) je pokračovať v stratégii rozvoja mladých talentov, s jazdcami v seriáli šampionátu British Superbike.

Liam a Alistair jazdia za STAUFF Connect Academy, ktorá bola založená v roku 2014, aby rozvíjala a udržiavala mladé britské talenty. To pomáha Masonovi aj Liamovi súťažiť na šampionátoch a rozvíjať svoje schopnosti na najvyššej úrovni.

Kariérne úspechy

  • trophy 13 British championships
  • trophy 1 Euro championship

Tím

mason law 18

Mason Law

Mason sa pripojil k tímu v roku 2017 a postúpil na úroveň British Superbike pre nadchádzajúcu sezónu po úspešnej sezóne v majstrovstvách Pirelli Superstock 1000 Championship.

Mason začal jazdiť v ranom veku a pôvodne pretekal mimo cesty. V roku 2012 sa s okamžitým úspechom preorientoval na cestné preteky, a to víťazstvom v jeho prvej sezóne v národnom juniorskom šampionáte Kawasaki.

Prezývka: Outlaw
Narodeniny: 25/11/1995
Rodné mesto: Benfleet
Obľúbená dráha: Cadwell Park

liam delves bsb

Liam Delves

Liam je najmladším pretekárom v tíme, ktorý sa zúčastňuje pretekov v HEL Motostar Performance Championship. Liam už dávnejšie upozornil na svoj veľký potenciál a talent, ktorý sa snaží predviesť aj v tejto sérii. Ako bývalý šampión NG National GP125, vie ako zvíťaziť a určite nadviaže na svoje predchádzajúce úspechy aj v tomto tíme. Mimo dráhy sú jeho najväčšími koníčkami fitness a videohry.

Prezývka: Delvesy
Narodeniny: 22/7/2000
Rodné mesto: Birmingham
Obľúbená dráha: Donnington

alistair seeley 18

Alastair Seeley

Alastair Seeley sa pripojil k tímu na sezónu 2018. Bude pretekať za tím WD-40 / STAUFF Connect Academy v podniku Superstock 1000 Championship.

Alastair, ktorý je dobre známy svojím urputným pretekárskym umením, využíva svoje bohaté skúsenosti získané pri víťazstvách v britskom šampionáte k ďalšiemu útoku na titul v triede, v ktorých dominoval v predchádzajúcich rokoch.

Prezývka: Wee Wizard
Narodeniny: 04/10/1979
Rodné mesto: Carrickfergus
Obľúbená dráha: Snetterton

Sociálne zdroje

Kontaktujte nás

AutoMax Slovakia, s. r. o. Bojnická 3, 831 04 Bratislava, Slovenská republika

© 2020 WD-40 Company