tracking

santa cruz syndicate team banner
lenzerheide 79

Santa Cruz Syndicate

Popredný svetový profesionálny pretekársky tím v zjazde na horskom bicykli Santa Cruz Syndicate reflektuje predurčenie výrobcu bicyklov Santa Cruz Bicycles venovať sa pretekom a záväzok posúvať hranice technológie horských bicyklov. Tím Syndicate tvoria Loris Vergier, Luca Shaw a 3násobný majster sveta v zjazde Greg Minnaar. Vo svojej 16. sezóne každý člen tímu – od športovcov a mechanikov až po podporný personál – robí svoju práci s nasadením a je motivovaný dosiahnuť výsledky.
WD-40 BIKE je hrdým partnerom tímu Syndicate pre tento rok a bude mu dodávať všetky mazivá, odmasťovače a čistiace prostriedky špeciálne určené pre bicykle, ktoré tím potrebuje, aby udržal svoje pretekárske i tréningové bicykle v dokonalej kondícii a pripravené k akcii.

Tím

leogang 2019 greg minnaar

Greg Minnaar

Greg prvýkrát začal závodiť na BMX vo veku 4 rokov. Čoskoro prešiel na motokros a pretekal 11 rokov predtým, ako jeho rodičia kúpili obchod s bicyklami. Vtedy začala jeho cesta k sláve DH. Spočiatku ho inšpirovalo súperenie medzi Nico Vouilloz a Steve Peat. Greg sa prepracoval smerom k tímu Santa Cruz Syndicate, aby nakoniec jazdil spolu s jedným z týchto detských hrdinov.

Greg získal Syndikát na majstrovstvách sveta. Je všeobecne uznávaný ako jeden z najhladších a najkonzistentnejších DH pretekárov na okruhu.

luca shaw bike

Luca Shaw

Američan Luca Shaw, jeden z najzaujímavejších mladých jazdcov v elitných pretekoch v zjazde, sa narodil a vyrástol na dvoch kolesách. Luca mal vždy vysoké ciele, či už v detstve pri pretekoch s bratom za ich domom na prírodných tratiach, neskôr na miestnych motokrosových dráhach alebo v boji s tými najlepšími na svete na najprestížnejších svetových pohároch.
V roku 2020 bude spoločnosť WD-40 Lucovi dodávať všetky produkty na údržbu, ktoré potrebuje k tréningu a pretekom na tej najvyššej úrovni, ale tiež na údržbu jeho domácej flotily bicyklov a motocyklov. V roku 2020 bude mať Luca naše logo na pretekárskej helme Troy Lee Designs D3.

practice snowshoe 2019 230 (1)

Loris Vergier

Od Nico Vouilloz po Fabien Barel a neskôr Loïc Bruni z južného Francúzska neustále dodával najdynamickejšie zjazdové pretekárov, aby miloval pódium. Pre Lorisa Vergiera sa tento plášť nielenže splnil, ale trvalo sa udržiaval aj na dostihovej dráhe. Jeho cesta do sveta bicyklov a nečistôt by prišla od jeho otca, tiež vášnivého horského cyklistu. Od miestnej dráhy BMX po najnáročnejšie a najnáročnejšie zjazdové trate na svete, Loris ‚zdola cez radov nebola ničím úžasným.

Loris, ktorý vyhral celkovú sériu majstrovstiev sveta dvakrát a titul majstra sveta ako junior, oznámil svoje úmysly v roku 2018, keď získal prvé víťazstvo v elite svetového pohára. Rok 2019, ktorý príde do svojho tretieho roku so syndikátom, sľubuje, že bude pre tohto tajomného mladého Francúza vzrušujúcim rokom.

Sociálne zdroje

Kontaktujte nás

AutoMax Slovakia, s. r. o. Bojnická 3, 831 04 Bratislava, Slovenská republika

© 2020 WD-40 Company