tracking

Ako odstrániť farbu z podlahových dlaždíc

Práve potrebujete odstrániť farbu z dlaždíc? Potom ste tu na správnom mieste! Nemusí to byť tak ťažké. Prečítajte si tento článok, ktorý vám pomôže problém vyriešiť. Ako na odstránenie farby z dlažby?

Veci, ktoré budete potrebovať

Krok 1: Otestujte čistiaci roztok

Ak chcete odstrániť farbu z podlahových dlaždíc, môžete skúsiť použiť nejaké čistiace prostriedky pre domácnosť alebo niektoré domáce prostriedky, ako je roztok vody a bieleho octu. Čistiaci roztok vždy otestujte na malej ploche pred jeho použitím na celú podlahu. Po vyčistení podlahy podlahu otrite handričkou navlhčenou vo vode, aby ste podlahu neutralizovali.

Ako odstrániť farbu z podlahových dlaždíc

Krok 2: Nanesenie

Otestujte na podlahe viacúčelový prípravok WD-40 Multi Use Product. K naneseniu prípravku na povrch dlažby použite čistú handričku. Podľa pokynov na obale určite, koľko prípravku máte použiť a ako dlho by mal pôsobiť.

Ako odstrániť farbu z podlahových dlaždíc

Krok 3: Zoškrabanie

Po nanesení prípravku môžete začať postihnuté povrchy škrabať plastovou škrabkou. Držte škrabku v uhle 45 stupňov a začnite odstraňovať farbu. Pokiaľ zistíte, že na časti dlažby bola poškodená glazúra, možno budete musieť dlažbu ešte nalakovať.

Ako odstrániť farbu z podlahových dlaždíc

Krok 4: Očistite povrch

Pokiaľ ste s výsledkom spokojní, povrch podlahy vyčistite teplou mydlovou vodou a čistou suchou handričkou.

Ako odstrániť žuvačku z betónu

Záver

Tým, že ste postupovali podľa tohto jednoduchého a užitočného sprievodcu, zabránili ste katastrofe, že by totiž na vašej krásnej podlahe bola škvrna od farby. Teraz už ale budete vedieť, ako farbu z dlaždíc odstrániť. Urobíte to rýchlo, efektívne a navyše bez odbornej pomoci.

Neváhajte sa podeliť o svoje vlastné tipy: @wd40slovakia 🇨🇿 | # WD40slovakia # WD40 #sprej #univerzalnipripravek #ochrana #UseOftheDay # WD40Wins # WD40Works #FixTheWorld #DIY

Ďalšie informácie zistíte na našom webe automax-group.com.

Súvisiace články

Kontaktujte nás

AutoMax Slovakia, s. r. o. Bojnická 3, 831 04 Bratislava, Slovenská republika

© 2020 WD-40 Company