tracking

Ako odstrániť zvyšky lepidla

Zvyšky lepidla bývajú jednou z najodolnejších a najťažšie odstrániteľných vecí z akéhokoľvek povrchu. My vám však pomôžeme a poradíme vám, aby odstraňovanie týchto nepríjemných stôp nemusela byť ťažká drina. Táto príručka vám ukáže spôsob, ako jednoducho a efektívne odstrániť zvyšky lepidla z akéhokoľvek povrchu, a to bez špeciálnych čistiacich prostriedkov alebo odbornej pomoci. Odstráňte zvyšky lepidla snadno a rýchlo.

Veci, ktoré budete potrebovať

Krok 1: Zoškrabte zvyšky

Najprv budete musieť vziať škrabku alebo nôž a zoškrabnúť zvyšky. Držte nôž alebo škrabku naplocho voči povrchu, na ktorom pracujete, a jemne zoškrabte zvyšky, aby ste povrch nepoškodili.

Ako odstrániť zvyšky lepidla

Krok 2: Naneste viacúčelový prípravok WD-40 Multi Use Product

Pokiaľ na povrchu stále zostávajú zvyšky lepidla, je čas povolať do boja viacúčelový prípravok WD-40 Multi Use Product. Nastriekajte ho priamo na postihnutý povrch a nechajte niekoľko minút vsakovať do zvyškov lepidla. Keď viacúčelový produkt WD-40 vsiakol do odolných zvyškov lepidla, vezmite handru a zotrite prebytočný prípravok. Celý proces opakujte toľkokrát, koľkokrát potrebujete, aby ste odstránili i tie najodolnejšie časti.

Ako odstrániť zvyšky lepidla

Krok 3: Čistenie

Keď boli z postihnutej oblasti odstránené všetky zvyšky lepidla, je čas povrch vyčistiť. Vezmite misku, naplňte ju horúcou mydlovou vodou a hubkou alebo čistou handričkou túto oblasť vyčistite. Odstráni to lepkavosť, ktorú po sebe zanechávajú zvyšky lepidla.

Ako odstrániť zvyšky lepidla

Záver

Áno, je to takto jednoduché, práve ste odstránili tie hrozné, lepkavé zvyšky lepidla a teraz ste odborníkom na to, ako odstrániť zvyšky lepidla zo všetkých povrchov, a to dokonca i tie najodolnejšie zvyšky lepidla!

Neváhajte sa podeliť o svoje vlastné tipy: @wd40slovakia 🇨🇿 | # WD40slovakia # WD40 #sprej #univerzalnipripravek #ochrana #UseOftheDay # WD40Wins # WD40Works #FixTheWorld #DIY

Ďalšie informácie zistíte na našom webe automax-group.com.

Súvisiace články

Kontaktujte nás

AutoMax Slovakia, s. r. o. Bojnická 3, 831 04 Bratislava, Slovenská republika

© 2020 WD-40 Company