tracking

Ako odstrániť žuvačku z betónu

Dokážete si iste predstaviť, ako nepríjemné a frustrujúce je, keď vám na betónovej podlahe uviazne žuvačka. Ale nie je treba sa obávať! V tomto sprievodcovi vám ukážeme, ako žuvačky z betónu odstrániť, a to jednoducho a efektívne. Odstráňte žuvačku z betónu za 15 minút!

Veci, ktoré budete potrebovať

Krok 1: Nanesenie

Ak chcete zahájiť proces odstraňovania žuvačky z betónu, najprv vezmite plechovku v spreji s viacúčelovým prípravkom WD-40 Multi Use Product a nastriekajte prípravok priamo na postihnuté miesto so žuvačkou. Ponechajte viacúčelový prípravok WD-40 Multi Use Product niekoľko minút vsakovať do žuvačky a do postihnutej oblasti, aby mohol prípravok účinne zafungovať!

Ako odstrániť žuvačku z betónu

Krok 2: Zoškrabnutie

Potom, čo ste nechali viacúčelový prípravok WD-40 Multi Use Product niekoľko okamihov vsakovať do žuvačky a postihnutej oblasti, je na čase uchopiť škrabku alebo nôž a žuvačku z povrchu zoškrabnúť. Zoškrabovať začnite pod žuvačkou a pomaly ju oddeľte od betónu. Žuvačka by sa mala začať z betónu uvoľňovať vďaka viacúčelovému prípravku WD-40 Multi Use Product. Pokiaľ je žuvačka odolná, možno budete musieť zvýšiť o trochu svoje úsilie.

Ako odstrániť žuvačku z betónu

Krok 3: Čistenie

Keď odstránite nevzhľadnú žuvačku z podlahy, je čas použiť trochu mydlovej vody a kefu na čistenie. Postihnutú oblasť dôkladne vydrhnite a očistite mydlovou vodou a kefou, miestu tak navrátite pôvodný vzhľad, ktorý malo pred nalepením žuvačky.

Ako odstrániť žuvačku z betónu

Záver

A je to, vaše betónová podlaha je opäť vo svojej plnej kráse a vyzerá ako nová! Tento jednoduchý návod vám pomohol osvojiť si jednoduchý postup, ako odstrániť žuvačku z betónu bez nutnosti použitia drahých a škodlivých čistiacich prostriedkov alebo odbornej pomoci!

Neváhajte sa podeliť o svoje vlastné tipy: @wd40slovakia 🇨🇿 | # WD40slovakia # WD40 #sprej #univerzalnipripravek #ochrana #UseOftheDay # WD40Wins # WD40Works #FixTheWorld #DIY

Ďalšie informácie zistíte na našom webe automax-group.com.

Súvisiace články

Kontaktujte nás

AutoMax Slovakia, s. r. o. Bojnická 3, 831 04 Bratislava, Slovenská republika

© 2020 WD-40 Company