tracking

Ako odstrániť nečistoty zo záhradných nožníc

S koncom leta a nadchádzajúcou zimou je dôležité urobiť rýchlu údržbu záhradného náradia, než ho na rok odložíme. Tento sprievodca vám ukáže, ako odstrániť nečistoty zo záhradných nožníc. Postupujte podľa uvedených krokov a svoju prácu zvládnete ľahko, rýchlo a efektívne.

Veci, ktoré budete potrebovať

Krok 1: Príprava

Než začneme, musíme si všetko usporiadať. Položte kartón na rovný povrch, aby ste zachytili všetku prebytočnú kvapalinu dopadajúcu pri nástreku do okolia nožníc.

Krok 2: Nanesenie

Po príprave vezmite viacúčelový prípravok WD-40 Multi Use Product a vo väčšom množstve ho nastriekajte na čeľuste nožníc. Dbajte na to, aby ste prípravkom pokryli celú plochu čeľustí. Naneste prípravok tiež na závesy, aby boli namazané a pripravené k akcii.

Krok 3: Vydrhnutie

Keď nanesiete viacčelový prípravok WD-40 Multi Use Product na čeľuste, vezmite čistiacu handričku a čeľuste vydrhnite. Možno budete musieť pre uvoľnenie odolnej špiny a nečistôt použiť kefu alebo drôtenku.

Krok 4: Sušenie

Vezmite papierový obrúsok a osušte všetku prebytočnú tekutinu, ktorá je na čeľustiach. Tým z nich tiež odstránite všetky ďalšie nečistoty.

Záver

A je to, teraz sú vaše záhradné nožnice pripravené na ročný odpočinok a budúci rok budú opäť pripravené k práci, keď bude treba! Tento jednoduchý sprievodca vám pomohol sa naučiť, ako odstrániť nečistoty zo záhradných nožníc a tiež ako predĺžiť ich životnosť.

Neváhajte sa podeliť o svoje vlastné tipy: @wd40slovakia 🇨🇿 | # WD40slovakia # WD40 #sprej #univerzalnipripravek #ochrana #UseOftheDay # WD40Wins # WD40Works #FixTheWorld #DIY

Ďalšie informácie zistíte na našom webe automax-group.com.

Kontaktujte nás

AutoMax Slovakia, s. r. o. Bojnická 3, 831 04 Bratislava, Slovenská republika

© 2020 WD-40 Company