tracking

Ako odstrániť nečistoty a špinu z hydraulických zdvihákov

Snažíte sa udržať svoju ťažkú techniku v plne prevádzkyschopnom stave, ale nedarí sa vám to? Myslíte si, že čistenie vášho stroja je fuška? Poďme sa na to pozrieť! Máme pre vás perfektného sprievodcu, ktorý vám pomôže udržať vaše ťažké strojné zariadenia a hydraulické zdviháky v dokonalom a plne funkčnom stave! Tento jednoduchý sprievodca vám umožní veľmi jednoduché a rýchle vyčistenie, namazanie a ochranu všetkých vašich ťažkých strojov bez nutnosti odbornej pomoci! Ako odstrániť nečistoty z hydraulických zdvihákov?

Veci, ktoré budete potrebovať

Krok 1: Príprava

Pred nanesením akéhokoľvek prípravku sa ubezpečte, či sú všetky zariadenia vypnuté, zaistíte tak vašu bezpečnosť a prípravok bude môcť dobre preniknúť do strojného zariadenia. Ako odstrániť nečistoty z hydraulických zdvihákov?

Krok 2: Nanesenie

Nastriekajte viacúčelový prípravok WD-40 Multi Use Product priamo na akékoľvek kovové časti strojného zariadenia. Prípravku vždy nanášajte väčšie množstvo, aby ste zaistili, že sa produkt dostane ku všetkým potrebným častiam strojného zariadenia. Viacúčelový prípravok WD-40 Multi Use Product aktívne pomáha odstraňovať nečistoty a špinu z kovových častí strojného zariadenia.

Krok 3: Otretie do čista

Po použití väčšieho množstva viacúčelového prípravku WD-40 Multi Use Product otrite kovové časti čistou handričkou z mikrovlákna. Tým sa odstráni všetka prebytočná kvapalina na kovových častiach, ale strojné zariadenie sa zároveň pokryje ochranným lubrikačným filmom.

Záver

Použitie tejto metódy pri čistení a odstraňovaní špiny a nečistôt z ťažkých strojov pomôže predĺžiť životnosť strojov a tiež pomôže udržať všetky stroje v perfektnom prevádzkovom stave.

Neváhajte sa podeliť o svoje vlastné tipy: @wd40slovakia 🇨🇿 | # WD40slovakia # WD40 #sprej #univerzalnipripravek #ochrana #UseOftheDay # WD40Wins # WD40Works #FixTheWorld #DIY

Ďalšie informácie zistíte na našom webe automax-group.com.

Súvisiace články

Kontaktujte nás

AutoMax Slovakia, s. r. o. Bojnická 3, 831 04 Bratislava, Slovenská republika

© 2020 WD-40 Company