tracking

Ako namazať systém garážových dverí

Do mazania a ochrany systému garážových dverí sa nikomu príliš nechce, ale s týmto jednoduchým a účinným sprievodcom zvládnete túto prácu urobiť rýchlo a jednoducho. Táto príručka vám ukáže a povie, ako efektívne namazať systém garážových dverí. Ako na mazanie garážových dverí?

Veci, ktoré budete potrebovať

Krok 1: Nástrek

Keď sú dvere zavreté, nastriekajte valčeky a pojazdy, ktoré otvárajú dvere, viacúčelovým prípravkom WD-40 Multi Use Product, ktorý pomôže namazať a ochrániť valčeky a pojazdy, aby sa po nich mohli dvere plynule pohybovať.

Krok 2: Závesy

Keď ste namazali a ochránili valčeky a pojazdy, je čas premazať a ochrániť závesy, ktoré otvárajú dvere. Vezmite opäť viacúčelový prípravok WD-40 Multi Use Product a nastriekajte ho priamo na závesy. Závesy hrajú pri otváraní dverí podstatnú rolu, preto je dôležité na ne nezabudnúť.

Krok 3: Otvoriť a zatvoriť

Keď sú všetky diely premazané a ochránené, niekoľkokrát dvere otvorte a zatvorte, aby ste sa uistili, že všetky pohyblivé časti boli dôkladne premazané a ochránené.

Záver

Je dôležité, aby boli vaše garážové dvere udržiavané, namazané a chránené. Odporúčame vám každých 6 mesiacov namazať pojazdy, valčeky a závesy garážových dverí, aby boli dvere plne funkčné. S týmto jednoduchým sprievodcom bude táto časovo náročná práca rýchla, jednoduchá a efektívna. Teraz viete, ako namazať systém garážových dverí.

Neváhajte sa podeliť o svoje vlastné tipy: @wd40slovakia 🇨🇿 | # WD40slovakia # WD40 #sprej #univerzalnipripravek #ochrana #UseOftheDay # WD40Wins # WD40Works #FixTheWorld #DIY

Ďalšie informácie zistíte na našom webe automax-group.com.

Súvisiace články

Kontaktujte nás

AutoMax Slovakia, s. r. o. Bojnická 3, 831 04 Bratislava, Slovenská republika

© 2020 WD-40 Company