tracking

Ako čisteť strieborné šperky

Strieborné šperky môžu vyzerať brilantne, keď sú čisté a lesklé. Ľahko však na seba naviažu špinu jednak v priebehu času a tiež pri veľkom opotrebení. Našťastie sme tu my, aby sme vám s naším sprievodcom poradili, ako strieborné šperky vyčistiť. Ako na čistenie strieborných šperkov?

Veci, ktoré budete potrebovať

Krok 1: Príprava

Než zahájime proces čistenia, pripravte si všetko, čo k tomu budete potrebovať. Vezmite misku čistej vody, suchú handričku, čistiacu handričku a samozrejme viacúčelový prípravok WD-40 Multi Use Product. Nezabudnite zhromaždiť všetky svoje špinavé a zájdené strieborné šperky, aby boli poruke a pripravené na vyčistenie.

Ako čisteť strieborné šperky

Krok 2: Začíname

Keď pripravíme všetko potrebné, je čas zahájiť proces čistenia. Vezmite plechovku viacúčelového prípravku WD-40 Multi Use Product a najprv ho otestujte na skrytom mieste na šperku, aby ste sa uistili, že je jeho použitie úplne bezpečné a prípravok na predmete nespôsobí ďalšie škody. Ak budete s výsledkom spokojní, nastriekajte viacúčelový prípravok WD-40 Multi Use Product na šperky.

Ako čisteť strieborné šperky

Krok 3: Čistenie

Zatiaľ čo je viacúčelový prípravok WD-40 Multi Use Product nanesený na šperkoch, vezmite čistiacu handričku a vyleštite povrch šperkov krúživými pohybmi. To by malo pomôcť uvoľniť nečistoty a špinu, ktoré sa na šperkoch nahromadili, a odstrániť ich.

Ako čisteť strieborné šperky

Krok 4: Opláchnutie

Keď budete spokojní s odstránením špiny a nečistôt, opláchnite šperky trochou vody a osušte ich suchou handričkou. To by malo zo šperkov odstrániť prebytočný viacúčelový prípravok WD-40 Multi Use Product a tiež dodať šperkom lesk a obnoviť ich krásu.

Ako čisteť strieborné šperky

Záver

Vaše strieborné šperky boli zachránené a vy z nich teraz môžete mať opäť radosť ako predtým. Tento jednoduchý návod vám pomohol ľahko, efektívne a rýchlo vyčistiť strieborné šperky. Nie je treba kupovať drahé čistiace prostriedky ani profesionálne čističe, túto prácu môžete urobiť sami doma!

Neváhajte sa podeliť o svoje vlastné tipy: @wd40slovakia 🇨🇿 | # WD40slovakia # WD40 #sprej #univerzalnipripravek #ochrana #UseOftheDay # WD40Wins # WD40Works #FixTheWorld #DIY

Ďalšie informácie zistíte na našom webe automax-group.com.

Súvisiace články

Kontaktujte nás

AutoMax Slovakia, s. r. o. Bojnická 3, 831 04 Bratislava, Slovenská republika

© 2020 WD-40 Company