tracking

Ako jednoducho vyčistiť kľučky

Existujú rôzne typy kľučiek. Pokiaľ máte radi upratanú domácnosť, pravdepodobne budete chcieť mať tiež vždy čisté kľučky! Nakoniec, kto by sa chcel dotýkať špinavých kľučiek, kedykoľvek otvára alebo zatvára dvere, že? Ako vyčistiť kľučky?

Keď však hovoríme o čistení rôznych typov kľučiek, technika závisí na type kľučky. S ohľadom na túto skutočnosť je tu uvedený prehľad niekoľkých techník čistenia, ktoré by mohli fungovať na rôzne kľučky.

Veci, ktoré budete potrebovať

Krok 1: Kľučky vybrať z dverí

Aby bolo možné vaše kľučky hĺbkovo vyčistiť, je treba ich vybrať z dverí. K tomu budete potrebovať vhodný skrutkovač, vybrať ich z dverí a nechať dvere otvorené.

Krok 1 - vhodný skrutkovač

Krok 2: Zmiešajte v miske teplú vodu s trochou mydla

V tomto kroku zmiešajte v miske teplú vodu s trochou mydla. Vezmite čistú handričku namočenú v roztoku vody a mydla, očistite kľučky a odstráňte všetky viditeľné nečistoty alebo špinu.

Krok 2 - a odstráňte všetky viditeľné nečistoty alebo špinu

Krok 3: Opláchnite kľučky v čistej vode

Potom, čo ste kľučky vydrhli a odstránili z povrchu nečistoty, opláchnite ich v čistej vode, aby ste odstránili všetky zvyšné nečistoty a prebytočné zvyšky mycieho roztoku.

clean doorknobs easily (2)

Krok 4: Použite prípravok WD-40 Multi-Use-Product

Na premazanie a ochranu kľučiek vrátane vnútorného mechanizmu použite viacúčelový prípravok WD-40 Multi-Use-Product. Prípravok nastriekajte tiež na samotnou kľučku, aby ste ju ochránili pred vznikom korózie a tvorbou hrdze.

clean doorknobs easily

Krok 5: Namontujte kľučku späť na dvere

Pomocou skrutkovača jednoducho namontujte kľučku späť na dvere.

Záver

A je to hotové! Týmto jednoduchým spôsobom máte teraz krásne čisté, namazané a chránené kľučky a nič nebráni pozvať niekoho na návštevu!

Navštívte náš web oficiálneho distribútora.

Súvisiace články

Kontaktujte nás

AutoMax Slovakia, s. r. o. Bojnická 3, 831 04 Bratislava, Slovenská republika

© 2020 WD-40 Company